Obsluha v půjčovně lyží a SNB

Staň se součástí našeho profesionálního týmu půjčovníků

Nabízíme

  • Hodinová mzda 100,- Kč + bonusy
  • Nástup možný od 1.12.2016 (případně dle domluvy)
  • Celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč (včetně večerního lyžování)
  • Zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, ubytování, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastroprovozech a na vybraná místní sportoviště
  • Možnost celoroční práce, karierního růstu a dalšího rozvoje (školení osobních dovedností a jiné workshopy)
  • Možnost ubytování
  • Možnost práce přesčas

Požadujeme

  • Manuální zručnost, praxe v oboru výhodou
  • Chuť samostatně se rozvíjet v oblasti znalostí a schopností potřebných v daném oboru
  • Aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ)
  • Příjemné a vstřícné vystupování nejen před klientem
  • Týmový duch a loajalita vůči společnosti

Pracovní náplň

  • Půjčování vybavení
  • Seřizování vybavení, drobná údržba
  • Účtování cen přes registrační pokladnu
  • Informování zákazníků o vybavení
  • Účast na inventurách, hmotná zodpovědnost za svěřené hodnoty

Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost – kariéra.

Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Firma: MELIDA, a.s. Skiareál Špindlerův Mlýn

Kontakt: Lenka DOLANSKÁ
Špindlerův Mlýn 281
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: 727985401

Kód: 54351

Místo práce: Špindlerův Mlýn

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 100 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé