ODBORNÝ PRODEJCE RYCHLOOBRÁTKOVÉHO ZBOŽÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží? Jste bystrý, máte tvrdé lokty a baví Vás komunikace a vyjednávání se zákazníky? Pak je tato pozice pro zavedenou a stabilní společnost prodávající rychloobrátkové zboží to pravé pro Vás

Náplň práce

  • komunikace se svěřeným portfoliem zákazníků
  • prodej svěřených komodit
  • vyjednávání dodacích podmínek a cen
  • aktivní komunikace s nákupčími
  • tvorba týdenních predikcí a reportů
  • plnění strategických cílů společnosti

Nabízíme

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • cafeterie
  • půlroční bonusy
  • budget na stravování či volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe s prodejem rychloobrátkového zboží nutností
  • zkušenosti s komunikací s velkoobchody velkou výhodou
  • stresuodolnou osobnost s analytickým myšlením
  • silnou motivaci a zaměření na výsledek

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Renáta Adámková

Telefon: +420 773773889

Kód: 11750

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé