Operátor výrobní linky - Benešovsko (dobrá nabídka)

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav (žádná pracovní omezení - dobrý sluch, zrak aj.)
  • bez zrakové vady (především barvosleposti)
  • fyzickou zdatnost (pozice vhodná zejména pro muže)
  • schopnost práce na směny 12h (Po-pá krátký /dlouhý týden, event. víkend dle typu směny)
  • potravinářský průkaz (možnost před nástupem dodělat)

Nabízíme

  • 14.500 Kč hrubá mzda (11.500-12.000 Kč čistého) + peníze za příplatky (noční 20%, víkend) a možné přesčasy
  • hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup ihned
  • svozové autobusy zdarma (Votice přes Olbramovice, Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou)
  • pracoviště: Benešovsko
  • obědy za 26-40 Kč, posilovnu zdarma, káva a voda zdarma v provozu

!!! do konce ledna 2015 - 1000 Kč bonus za 100% docházku v prvním měsíci a odměna za doporučení!!!

Náplň práce

  • ruční balení na palety
  • práci u výrobní linky
  • pro muže fyzicky více náročnější práce

Máte zájem o dobrou pracovní nabídku s benefity? Zašlete nám Váš životopis a telefonní kontakt a my se Vám obratem ozveme.

!!!V rámci nabídky není zajištěno ubytování pro mimo regionální - potřeba si případně vyřešit!!!

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Monika Hodíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 127169

Místo práce: Jihočeský kraj, Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé