OPERÁTOR VÝROBY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní a čisté výrobě? Jste fyzicky zdatní a vyhovuje Vám směnný provoz? Láká Vás podílet se na rozvoji úspěšné farmaceutické společnosti, která má co nabídnout?

Potom je pozice OPERÁTOR VÝROBY pro Vás ta pravá! Mezinárodní farmaceutická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a do svého týmu pracovníků hledá vhodné kandidáty na pozici

OPERÁTOR VÝROBY (18-25.000,-Kč)

Náplň práce

  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu
  • obsluha výrobních zařízení
  • vyplňování provozní dokumentace
  • spolupráce na různých projektech

Nabízíme

  • příjemný kolektiv v moderní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + příplatky
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvky na stravování a dopravu
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • SOŠ, obor chemie nebo farmacie VÝHODOU
  • fyzickou zdatnost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • praxi ve farmaceutické výrobě velkou VÝHODOU

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Kateřina Drábková

Telefon: +420 775787068

Kód: 10925

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé