OPERÁTOŘI CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Jopp Automotive s.r.o. je podnikem patřícím k holdingové společnosti JOPP Gruppe ze Spolkové republiky Německo. Firma se nachází ve Velkém Meziříčí (Česká republika) nedaleko od Brna. Na ploše celkem 5.700 m² výrobních hal vyrábí Jopp Automotive s.r.o. precizní soustružené díly a manuální řazení pro automobilový průmysl.

Štíhlou organizací stejně jako efektivními a stabilními výrobními procesy získal závod v posledních letech vynikající pověst u svých zákazníků.

Webové stránky společnosti: www.jopp.cz

Do našeho kolektivu hledáme nové pracovníky na pozici: Operátor CNC obráběcích strojů.

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích strojů
  • zaučení ve Velkém Meziříčí nebo Německu, poté přesun do nové pobočky v Třebíči

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve 3-směnném nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • zaměstnaní ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (příspěvky na PP a ŽP, stravenky, závodní stravování a další)

Práce vhodná pro absolventy.

Nástup možný IHNED!

V případě zájmu o uvedenou pracovní nabídku zašlete Váš životopis na hr-cz@jopp.com

Firma: JOPP Automotive s.r.o.

Kontakt: Kamila HOUZAROVÁ
Průmyslová 2047
594 01 Velké Meziříčí

Telefon: 563031231

Místo práce: Velké Meziříčí

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé