Řidič/ka VZV s možností ubytování - Pardubice

Skupina SIMIX GROUP vznikla postupným spojováním malých a středních firem, kdy každá z nich se specializuje na poskytování různých služeb v oblasti poradenství, lidských zdrojů a podpory výroby a logisticky u zákazníků. Díky tomuto propojení skvěle rozumíme českému, slovenskému a německému pracovnímu trhu a jsme schopni pokrýt svými službami jakoukoliv lokalitu v uvedených zemích. Již více než 27 let dáváme lidem práci, která má smysl.

Požadujeme

  • samostatnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o práci
  • ochota práce na směny
  • praxe na VZV/ retracku
  • VZV doklady velkou výhodou

Nabídka

  • DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
  • ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
  • Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
  • Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
  • PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
  • Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
  • PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti

Pracovní náplň

Aktuálně do skladu poptáváme více pozic, jejíž náplní práce je:

  • zajišťování plynulého zásobování výrobních linek
  • vykládka nákladních aut
  • uskladňování do regálů
  • odpovídá za vozidlo a kontrolu jeho provozuschopnosti
  • vést záznam o provozu vozidla, dodržovat pracovní rozvrh
  • starat se o běžné opravy vozidla
  • starat se o bezpečnost naložení v rámci povolené nosnosti

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: SMART Automotive s.r.o.

Kontakt: Náborové Centrum

Telefon: +420 800 260 062

Kód: 447178

Místo práce: Pardubice