Picker/řidič retraku 90-100 Kč/čist.hod.- Radonice u Prahy

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti na českém i zahraničním trhu? Líbí se vám v rychle se měnícím prostředí, kde každý den přináší nové výzvy? Rádi byste se podívali pracovně do zahraničí? Ve společnosti Wellpack jsme hrdí na to, že můžeme pracovat po boku největších nadnárodních společností v oblasti logistiky a nabízet nejen jim rozmanité portfolio služeb od skladování, outsourcingu, logistiky, mytí obalů až po distribuci zboží. Věříme, že náš růst je dílem naší otevřené, přátelské atmosféry, kde lidé mohou být sami sebou a úspěch je po zásluze odměněn.


Informace:

- úkoly spojené s manipulací zboží pomocí NZV (nízkozdvižného vozíku) nebo retraku (kdo má průkaz),- vychystávání zboží na paletu,- manipulace se čtečkou EAN kódů,- dvousměnný provoz/ po-pá (so) – 7:00-16:00/ 13:00-21:00- fyzicky náročná pozice

Co od Vás očekáváme:- praxe na obdobné pozici - výhodou,- praxe s řízením retraku nebo NZV - výhodou,- spolehlivost, pečlivost a samostatnost,- znalost základní práce na se skenerem EAN kódů – výhodou,- dobrou fyzickou kondici a flexibilitu,- dobrou orientaci v prostoru,- ochotu pracovat i o víkendu (so - nepravidelně).

Co Vám nabízíme:- stabilní spolupráce,- kvalitní zaškolení,- zajímavé platové ohodnocení 90 - 100,-čistého/hod.,- nástup: ihned nebo dohodou,- možnost týdenních záloh.

logo

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Hrazdilová
Za Sedmidomky 15
10100 Praha 10

Telefon: +420727968424

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 90 - 100 Kč/denOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.