Pracovník/ce úklidu v domově pro seniory - 6 hod./den - 118 Kč/hod. (Hlučín)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Náplň práce: úklid společných prostor, pokojů klientů, chodeb a sociálních zařízení.

Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna - 6:00 až 12:00 hod. a odpolední směna - 12:00 až 18:00 hod. (6 hod./den).

Mzda: 118 Kč/hod.

Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Hlučín

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Hlučín

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp