Podlahář, parketář - Německo

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty v Německu zkušené podlaháře a parketáře se znalostí němčiny. Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:

- pokládání textilních a elastických podlahových krytin a dalších typů, např. PVC, gumové podlahové krytiny, linoleum, koberce, plovoucí podlahy

- pokládání parket (např. hotových, průmyslových, mozaikových)

- příprava schodů a zdí- příprava podkladu (tmelení, broušení, pokládání dřevotřísek a fermacellových desek)

- měření, řezání, případně střih a upevnění podlahové krytiny- montáže lišt- pokládání speciálních vzorů dle návodu

- přesný řez a lepení nebo stlučení parket, případně dřevěných částí

- péče o vrchní plochy broušením a lakováním (např. voskem, olejem, lakem)

- restaurování parketovýh ploch (výměna, doplnění podlahových desek)

- péče o parketové a dřevěné podlahy

Požadujeme:

- výuční list v oboru nebo víceletá praxe

- znalost němčiny na komunikativní úrovni- dobrá orientace v návodech

- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji

- slušné vystupování

- samostatnost, výborná pracovní disciplína

- flexibilita, připravenost na montáže, cesty, práce ve směnách

- řidičský průkaz a vlastní automobil

- pracovní zkušenosti z Německa vítány

Nabízíme:

- práce na dobu neurčitou

- příplatky za presčasy, práci o svátcích

- příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)

- tarifní plat a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)

- zajištění ubytování

- výborná organizace práce díky zkušeným disponentům

- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)

- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých předpisů

- možnost výplaty týdně

- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí

Firma: Dremo Personaldienstleistung GmbH

Kontakt: Michaela SPRINGEROVÁ
Mengsstraße 4
01139 Dresden
Deutschland

Telefon: +493518977522

Místo práce: různá místa, Německo

Plat: 2500 - 2900 €/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé