Operátor/ka skladu - 20.000 Kč/měsíc + 10.000 náborový příspěvek

Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravou elektroniky hledáme šikovné pracovníky/ice na jednoduchou manuální práce. Nabízíme skvělou příležitost pro muže i ženy bez ohledu na věk i zkušenosti. Nástup je možný ihned.

Místo výkonu práce: cca 10 min od Prahy, BEZPLATNÁ SVOZOVÁ DOPRAVA ze zastávky metra C - Opatov zajištěna na každou směnu.

Náplň práce

  • čištění elektro zařízení a kabelů
  • jednoduché montáže, výměna komponentů
  • kompletace a balení po opravě
  • vkládání dat do PC

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení až 25.000 Kč/měsíc (základ + výkonnostní bonusy + příplatky dle zákoníku práce)
  • 10.000 Kč nástup bonus
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v nadnárodní společnosti
  • stravování za pár kaček (15 – 40 Kč)
  • místo pracoviště Praha východ - zdarma svozový autobus přímo z Prahy nebo příspěvek na benzín
  • poskytnutí pracovních pomůcek

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Požadujeme

  • zkušenost na obdobné pozici výhodou – manuální zručnost
  • základní znalost práce na pc
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (7,5 hodinové směny)
  • ochotu dojíždět v rámci Prahy
  • spolehlivost

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Helena Kachlíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 136737

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé