PŘEKLADATEL/TLUMOČNÍK - BULHARSKÝ JAZYK - NÁSTUP IHNED

Rozšiřujeme náš tým a proto hledáme vhodné uchazeče na pozici Překladatel/tlumočník v bulharském jazyce.

Náplň práce:

• překlady jazykové kombinace čeština - bulharština

• denní komunikace v bulharském jazyce

• běžná administrativa související s pracovní činností

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti

• příjemný kolektiv

• motivující mzdové ohodnocení

• práci na hlavní pracovní poměr (HPP)

• ubytování a doprava do práce zabezpečené firmou ZDARMA

• příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,-Kč

• možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify

• společenské akce zdarma, aj.

Požadujeme:

• bulharský jazyk slovem a písmem  - nutností

• komunikační a organizační schopnosti

• odpovědný přístup k práci, samostatnost

• trestní bezúhonnost

• PRO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - NUTNÝ ŽIVOTOPIS

Požadované vzdělání:

• základní

• střední odborné

• středoškolské

Pracovní doba:

12 hod pracovní doba (krátký/dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

100,-Kč/hod (v čistém)

Nástup:

IHNED

Adresa pracoviště:

Tuřanka 856, 627 00 BRNO - TUŘANY

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle +420 774 762 361, 800 192 292 popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail jana.kalouskova@prace.direct , nebo nás navštivte v náborovém centru PRACE.DIRECT, Tř. 17. Listopadu, 530 02 Pardubice

Firma: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Kontakt: Jana KALOUSKOVÁ
Třída 17. listopadu 238
530 02 Pardubice

Telefon: 800 192 292
+420 774 762 361

Kód: 26092016AUO

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 100 - 100 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé