Prodavačka masa a uzenin HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Společnost PMU CZ, a.s. provozuje tradiční české řeznictví PROCHÁZKA. Naše prodejny jsou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET, LIDL, KAUFLAND a ALBERT. Najdete nás ve více než 100 městech po celé České republice.

pracovní náplň

•             prodej masa

•             příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva

•             manipulace se zbožím, přepravkami

•             úklid prodejny

požadujeme

•             vyučení v oboru nebo praxe v prodeji vítána

•             chuť pracovat

•             NEZAUČENÉ ZAUČÍME

nabízíme

•             pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu

•             zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky, zaměstnanecký nákup apod.

•             individuální přístup, možnost postupu

•             zaměstnání v stabilní společnosti

Pokud máte zájem o zmíněnou pracovní pozici, prosím, zašlete svůj životopis na email: kchudobova@prochazka.cz nebo navštivte naší prodejnu v dopoledních hodinách a domluvte se přímo s vedoucí prodejny.

Firma: PMU CZ, a.s.

Kontakt: Katarína Chudobová
Chelčického 627
41301 Roudnice nad Labem

Telefon: 773 271 756

Místo práce: hluboká nad Vltavou

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 13500 - 13500 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé