Nabídky práce do e-mailu

Prodejce automobilů a zdvihacích/vyklápěcích systémů–Říčany

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty na pozici

Prodejce

Požadavky klienta:

  • vysokoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B (C + E výhodou)
  • znalost NJ nebo AJ na dobré komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • obchodní dovednosti, spolehlivost, samostatnost

Pracovní náplň:

  • prodej komunálních vozidel
  • prodej nástaveb a vyklápěčů pro komunální vozidla
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • zpracovávání obchodních nabídek a jejich koordinace

Klient nabízí:

  • provize z prodeje
  • 13. Plat
  • týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou
  • plně hrazené stravování
  • služební vozidlo k využití pro soukromé účely, notebook, mobil
  • vzdělávání v rámci dané pozice a rozšiřování profesní kvalifikace, možnost odborného růstu
  • přátelské prostředí s rodinnou atmosférou
  • nástup ihned
  • pracoviště: Říčany u Prahy

Máte zájem o tuto pozici či znáte někoho, koho by mohla nabídka zajímat? Zašlete CV prostřednictvím odpovědního formuláře nebo se nám ozvěte na 736 482 328. Budeme se těšit na Vaše reakce.

CustomerCategory

Obchod-prodej-marketing;Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tereza Dytrichová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 736 482 328