Nabídky práce do e-mailu

Projektový a materiálový nákupčí s NJ

Pro našeho klienta, dynamickou společnost zabývající se realizací a plánováním mezinárodních výstavních expozic a eventů, se sídlem 15 km severně od Prahy, hledáme vhodné kandidáty/ky na uvedenou pracovní pozici.

Klient požaduje:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost NJ nutná, AJ jako další jazyk velkou výhodou
  • Praxe z obdobné pozice podmínkou
  • Zkušenost s nákupem materiálů (dýhy, ocel, dřevotříska, laky apod.) výhodou
  • Technický background výhodou
  • Komunikativnost, schopnost jednat s dodavateli a partnery
  • Odpovědnost, loajalita, flexibilita
  • Proaktivní přístup k práci
  • ŘP sk. B a vlastní automobil výhodou (špatná dostupnost MHD)

Pracovní náplň:

  • Nákup materiálů stavebního charakteru, případně služeb typu grafika, design apod.
  • Zpracování nákupního procesu
  • Odpovědnost za nastavení efektivních vztahů s dodavateli
  • Komunikace se stávajícími dodavateli a vyhledávání a získávání nových dodavatelů
  • Příprava, vedení a vyhodnocení výběrových řízení
  • Vyjednávání podmínek se stávajícími dodavateli, cenové kalkulace
  • Spoluúčast na vytváření strategií v oblasti nákupu

Klient nabízí:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity
  • Termín nástupu ihned nebo dohodou

CustomerCategory

Nakup;Stavebnictvi

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Adéla Špetlová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 602 157 100
E-mail: spetlova@profeskontakt.cz