PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Využíváte v práci anglický nebo německý jazyk? Zajímá Vás práce na strojírenských projektech? Máme pro Vás zajímavou nabídku!

Mezinárodní výrobní společnost, dodávající strojírenské produkty do automobilového průmyslu, hledá do svých řad kolegu na pozici

Náplň práce

  • zodpovědnost za technologii výroby prototypů
  • práce na nových projektech – inovace, zavádění prototypů
  • optimalizace jednotlivých procesů
  • implementace zákaznických požadavků do výroby
  • spolupráce s projektovým oddělením, kvalitou, vývojem, dodavateli
  • provádění technologických zkoušek
  • vypracovávání zpráv a další technologické dokumentace

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní zahraniční společnosti
  • systém firemních benefitů
  • vzdělávání, profesní růst
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání – technického směru
  • orientaci v oblasti tváření kovů
  • znalost automotive prostředí - výhodou
  • znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni
  • analytický typ, aktivní přístup, zodpovědnost
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Martina Malečková
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775787777

Kód: 8695

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé