PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ

Jsme ryze česká, rodinná, obchodní společnost zabývající se importem a zpracováním mražených mořských ryb a mořských plodů se sídlem a provozem v Ostravě - Vítkovicích. Naše společnost byla založena v roce 1992 a funguje úspěšně na trhu již více jak 20 let. Do svého pracovního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici samostatný/-á provozní údržbář.

Pracovní náplň:- zajištění celkového chodu technického úseku společnosti- údržbářské práce dle plánu údržby- péče o výrobní linky- zajišťování oprav budov, strojů a zařízení- zlepšování výrobního procesu po technické stránce- řízení svěřených technických případů- řešení technických problémů- kontrolní činnost, revize, atd.

Požadujeme:- min. vyučen v oboru elektro- platné Osvědčení v oboru elektro vyhl. 50- dobrá komunikativnost s okolím- celková pracovní praxe min. 2 roky (praxe v podobném oboru výhodou)- řidičský průkaz sk. B- samostatnost- schopnost učit se novým věcem- zodpovědnost, spolehlivost- nástup: ihned

Nabízíme:- práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti v Ostravě- stabilní pracovní dobu- pracovní ohodnocení odpovídající kvalitě odvedené práci a samostatnosti při řešení úkolů a problémů- zaškolení- samostatnou pracovní náplň

V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte Vaše profesionální životopisy v českém jazyce s podrobným přehledem praxe, Vašimi znalostmi a zkušenostmi, motivační dopis a Vaši fotografii k rukám Ing. Evy Kubišové na e-mailovou adresu eva@kimbex.cz.Všichni uchazeči, kteří splní podmínky výběrového řízení a postoupí do dalšího výběrového kola k osobnímu pohovoru, budou prostřednictvím mailu kontaktováni a pozváni na osobní pohovor.

Firma: KIMBEX, s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva KUBIŠOVÁ
Šalounova 326/40
703 00 Ostrava - Vítkovice

Telefon: 596615250

Místo práce: Ostrava - Vítkovice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.