Ředitel společnosti 45.000 Kč

Pro našeho klienta zabývajícího se výrobou interiérových dveří a zárubní hledáme zájemce na pozici ředitele obchodu.

Náplň práce

  • zajištění chodu firemní centrály a činností s tím souvisejících
  • zajištění činností od vzniku prodejen až po jejich provoz
  • zodpovědnost za zaměstnance, jejich vedení, školení a motivaci
  • komunikace s vedením a reporting
  • prezentace firmy na jednáních s externími partnery
  • průzkum trhu

Požadavky

  • SŠ/VŠ - ekonomická nebo obchodní výhodou
  • výhodou praxe v prodeji stavebnin, dveří, oken, nábytku
  • PC - MS Office, Outlook
  • ŘP sk.B
  • AJ výhodou
  • aktivita, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti
  • obchodní myšlení

Nabízíme

  • práce ve stabilní společnosti
  • HPP
  • odborné zaškolení
  • motivační ohodnocení + benefity
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • místo výkonu práce: Brno, centrum

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na emailovou adresu praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 141823

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé