Úklid pro OZP - Fortex Hanušovice,116KČ zkrácený úvazek, náborák 10.200kč.

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky úklidu OZP.Pracoviště: FORTEX AGS a.s. Statek Švihov, Švihov 455, 340 12 Švihov

Náplň práce:

• Pravidelný úklid místností ručním nebo strojovým způsobem

• Vysávání koberců

• Stírání podlah

• Vynesení košů

• Otření prachu a omaků na nábytku

• Úklid sociální zařízení a společných prostor

Nabízíme:

• HPP

• Počet míst: 2

• Doba úklidu: 2x týdně (09:00 -13:00hod), výdej obědů (11:00 -12:00hod).

• Pracovní úvazek: zkrácený – 4hod/den.

• Mzda: 116,10 Kč/hod.

• Nástup ihned                                                                                                                                                                                                                                                                        Benefity:

• Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč

• Stravenky

• Proplácení vstupní lékařské prohlídky

• Dopravné

Požadujeme:

• Spolehlivost

• Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!Volejte nebo pište o podrobnější informace:723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Hanušovice

Poznámka: vhodné pro osoby ztp