Nabídky práce do e-mailu

Marketingový/Produktový specialista: In Vitro Diagnostics

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost působící v oblasti diagnostiky aktuálně hledáme kandidáta/tku na pozici: Marketing Director pro ČR se znalostí In-vitro diagnostic.

Klient požaduje:

  • VŠ v oboru přírodních věd, chemie,...
  • Min. 2 roky na obdobné pozici (KAM, Product Manager, Senior OZ,...)
  • Nutná znalost trhu v oblasti IVD a diagnostiky
  • zkušenost s obchodem VÝHODOU
  • zkušenost s řízením týmu obchodních zástupců - VÝHODOU
  • zkušenost s marketingem, launchem produktů, stanovováním mar.strategií - NUTNOSTÍ
  • Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
  • Flexibilitu, ochotu cestovat
  • Odpovědný přístup k práci, orientaci na cíl

• Proaktivní přístup orientovaný na zákazníka a prodejní výsledek

• Znalost práce s počítačem

  • Dobrá znalost anglického jazyka pro písemnou i slovní komunikaci
  • Řidičské oprávnění typu B podmínkou

Náplň práce:

  • Po zaučení a začlenění- řízení týmu OZ (cca 3 lidí v ČR)
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky
  • Navrhování a implementace obchodní strategie
  • Sledování vývoje trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Dohled nad strategickými zakázkami
  • Technická podpora služeb pro zákazníka
  • Vedení obchodních jednání, zodpovědnost za dosažení stanovených obchodních cílů
  • Propagace produktů klíčových dodavatelů a jejich umisťování na trhu
  • Monitorování situace na trhu a naší konkurence
  • Reporting ve stanoveném obsahu a termínech

Klient nabízí:

  • Odpovídající platové podmínky
  • Roční výkonová odměna při splnění prodejních cílů (bonusový plán)
  • Firemní vozidlo, mobilní telefon, notebook
  • Možnost účasti na firemním vzdělávání
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Možnost dalšího kariérního růstu

CustomerCategory

Chemicky-prumysl;Laboratorni-merici-technika;Obchod-prodej-marketing

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Kristýna Potůčková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 367 791
E-mail: potuckova@profeskontakt.cz