Samostatná účetní

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační společnost, která se podílí na nejvýznamnějších projektech v Evropě, vždy na straně investora, hledáme uchazeče na pozici:

Samostatná účetní Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru (obor finance a účetnictví)
  • znalost AJ na dobré komunikativní úrovni
  • praxi na pozici samostatné finanční účetní nejméně 4 roky
  • znalosti programu SAP
  • znalost programu ORACLE výhodou
  • zodpovědnosti, organizovanost, samostatnost a smysl pro detail, flexibilita

 Náplň práce:

  • Kompletní vedená účetnictví zahraniční společnosti
  • Odpovědnost za správné vedení účetnictví
  • Kontrola zpracovávání účetních operací
  • Spolupráce na přípravě finančních reportů
  • Příprava podkladů pro controlling
  • Příprava daňových přiznání
  • Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
  • Spolupráce s orgány státní správy a finančními institucemi
  • Komunikace s příslušnými úřady, bankami

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.czDěkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: Michaela Veselá
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé