ŠANCE PRO ABSOLVENTY – TECHNOLOGIE/KVALITA

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste absolventem vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti a nastartovali svou profesní dráhu v úspěšné mezinárodní firmě? Je pro Vás atraktivní ŠANCE PRO ABSOLVENTY se zaměřením na technologie nebo oblast kvality? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující strojírenská společnost působící v automotive hledá kandidáty na pozici

Náplň práce

  • Praktický výcvik v rámci trainee programu
  • Prohloubení znalostí v technických odděleních společnosti
  • Důkladné zaškolení na oddělení dle výběru kandidáta
  • Po absolvování tréninkového programu nástup na konkrétní pracovní pozici

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Profesní růst, osobnostní rozvoj
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Firemní stravování, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ ve strojírenství nebo v řízení kvality
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost práce MS Office na uživatelské úrovni
  • Pracovitost, spolehlivost, aktivní přístup, chuť učit se

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Marcela Kudláčová

Telefon: +420 775474384

Kód: 8672

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé