SENIOR DEVELOPER C#

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenost s vývojem v jazyce C#? Znáte dobře framework .NET a vývojové prostředí Visual Studio? Chcete pracovat ve stabilní a úspěšné společnosti v Brně?

Pokud ano, toto je skvělá pozice pro Vás!

Náplň práce

  • Vývoj v jazyce C#
  • Vývoj aplikací ve Visual Studio
  • Analýza business požadavků
  • Návrh, vývoj a optimalizace IS
  • Spolupráce s týmem developerů
  • Reporting nadřízenému

Nabízíme

  • Příjemná firemní kultura
  • Roční bonusy – až trojnásobek platu
  • Příspěvky na stravování
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Min. 2 roky zkušenosti s C#
  • Dobrá znalost frameworku .NET
  • Znalost objektově orientovaného programování
  • Dobrá znalost vývoje ve Visual Studiu
  • Základní znalost XML, UML
  • Samostatnost, odpovědnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 5473

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé