Senior Java Developer

Pro našeho klienta, společnost, která je špičkou v oblasti vývoje software na zakázku, data managementu, datových skladů a business intelligence, v současné chvíli hledáme vhodného kandidáta na pozici SENIOR JAVA DEVELOPER!

SENIOR JAVA DEVELOPER

Náplň práce

Spolupráce a analýza a návrhu designu v oblasti svěřeného projektu

Vývoj SW a programů

Komunikace s odděleními napříč společností

Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

2 roky zk. s programováním v Java

Znalost AJ, alespoň mírně pokročilá

Znalost frameworku JSF, Spring, Spring WebFlow výhodou

Znalost vývoje pro aplikační server WebLogic (Oracle Application Server) výhodou

Nabízíme

Zajímavou práci na rozsáhlém projektu

Tým otevřených a schopných lidí

Možnost práce na živnostenský list

Velmi dobré finanční ohodnocení

Možnost dlouhodobé spolupráce

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu o tuto pozici zašlete své CV na adresu recruitment@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Monika Hodíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 132860

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé