SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máš zkušenosti v programování v Java a k tomu tě baví grafické nástroje? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti nabídne zajímavé projekty v oblasti TV commercial?

Ozvi se, doplňujeme náš tým!

PROGRAMÁTOR JAVA

Náplň práce

  • Vývoj grafických desktopových aplikací
  • Rozvoj stávajících aplikací
  • Práce s frameworkem Guice
  • Komunikace s ostatními týmy

Nabízíme

  • Možnost firemních cest a stáží po Evropě a Americe
  • Velmi zajímavé projekty v oblasti TV
  • Přátelský kolektiv v moderních prostorech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální školení a kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Praxi min. 2 roky s programováním v Java SE
  • Zkušenost s desktopovými aplikacemi
  • Znalost frameworku Spring
  • Zkušenost a zájem o grafické nástroje (Unity 3D, OSG)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 7675

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé