SENIOR JAVA WEB DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušený programátor webových aplikací v jazyce JAVA? Chcete svoje profesionální znalosti uplatnit v rámci mezinárodní společnosti a posunout se profesně dále? Upřednostníte práci v menším týmu, kde budete mít možnost ovlivnit konkrétní produkt?

Pokud ano, pak je tato pozice přesně pro Vás!

Náplň práce

  • Analýza a návrh řešení SW
  • Vývoj aplikací v jazyce Java a J2EE, tvorba webových řešení
  • Spolupráce na mezinárodní úrovni
  • Sledování nových technologii a trendů a jejich využívání
  • Vývoj za použití agilních metodologií (Scrum)

Nabízíme

  • Práci na projektech s moderními technologiemi
  • Stabilní zázemí dobře prosperující firmy
  • Jazykové a odborné vzdělání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí v samostatných kancelářích
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny placené nemocenské
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti vývoje v jazyce Java, J2EE
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce s webovými technologiemi
  • Znalost API, JSP, Struts, Hibernate, Tomcat
  • Znalosti relačních databází (SQL, Oracle)

Místo práce: Praha, Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé