SENIOR ÚČETNÍ/CONTROLLER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností řízení svěřeného oddělení? Pokud se poohlížíte po nové pracovní výzvě, je tato nabídka určená právě Vám!!!

Rozvíjející se zahraniční výrobní společnost Vám nabízí zajímavou pracovní příležitost na pozici

Náplň práce

  • odpovědnost za zpracování, správnost a kontrolu účetnictví
  • přidělování úkolů a kontrola jejich plnění svého týmu pracovníků
  • spolupráce na finančním plánu a výkazech
  • zpracování měsíčních, ročních uzávěrek
  • analýza nákladů, výnosů, pohledávek
  • komunikace v rámci oddělení
  • reporting

Nabízíme

  • práci v moderní, rozvíjející se společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění
  • příspěvky na dojíždění, sportovní a relaxační aktivity
  • místo výkonu práce: Chomutov

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • schopnost hovořit anglicky na středně pokročilé úrovni (prezentace výsledků na konferencích se zahraničními kolegy)
  • praxi na obdobné pozici ideálně ve výrobní společnosti min. 3 roky

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. František Hladík
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775474383

Kód: 11903

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé