SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti jako obsluha vstřikovacích lisů? Chcete se stát součástí perspektivní společnosti s možností kariérního postupu? Pak pokračujte ve čtení dále!

Společnost zabývající se výrobou plastů přijme kolegu na pozici:

Náplň práce

  • seřízení stroje před nájezdem nové výroby
  • doplňování materiálu pro lisy
  • kontrola zmetkovitosti svěřené výroby
  • pravidelná údržba strojů a zařízení dle předem stanoveného plánu
  • řešení problémů spojených se servisní činností

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • nástup možný ihned
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost profesního a odborného růstu
  • roční bonusový příplatek
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Požadujeme

  • ÚSO strojírenství případně podobného oboru
  • 3 – 5 let praxe jako obsluha vstřikovacích lisů
  • zkušenosti se směnným provozem
  • dodržování stanovených technologických postupů
  • samostatnost a dobrá adaptace na pracovní podmínky

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Jakub Marko
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 734713290

Kód: 8943

Místo práce: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé