Servírka/číšník ve stravovacím provozu

Pracovní náplň:

  • příprava, úprava a péče o vzhled stravovacích prostor
  • přijímání a umisťování klientů, poskytování rad spojených se stravováním
  • evidence nastupujících a odcházejících klientů
  • pravidelná denní evidence počtu pokrmů dle strávníků a diet
  • servírování a vydávání pokrmů a nápojů
  • účast na přípravě a obsluze při slavnostních a reprezentačních akcích

 Požadavky:

  • vyučení nebo praxe v oboru
  • profesionalita a proklientský přístup
  • schopnost samostatné práce
  • práce ve směnném provozu (dva dny práce, dva dny volno)

Nabízíme:

  • zajímavou práci u stabilní a dynamicky se rozvíjející lázeňské společnosti
  • zaměstnanecké výhody
  • možnosti dalšího vzdělávání v oboru
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dle domluvy

Kontakt:

V případě zájmu o danou pozici můžete kontaktovat personální oddělení na tel. č. 466 860 529, nebo využít e-mailové adresy zamestnani@llb.cz pro zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Firma: Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Kontakt: Charvátová Lucie
Masarykovo nám. 6
533 41 Lázně Bohdaneč

Telefon: +420466860529

Místo práce: Lázně Bohdaneč

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé