Servisní technik datových sítí

Zavedená společnost působící v oblasti dodávek HW a služeb na telekomunikačním trhu hledá do svého týmu kandidáta na pozici "Servisní technik datových sítí".Hledáme samostatného a energického člověka se zájmem o moderní technologie a telekomunikace.

Požadavky:

- VŠ/SŠ - obecný přehled v IT - praxe na technické pozici v TELCO výhodou - samostatnost, časová flexibilita- schopnost práce ve výškách- výborné organizační schopnosti- řidičský průkaz sk. B- nekuřák

Náplň práce:

- konfigurace, instalace a servis telekomunikačních zařízení (optické sítě, mikrovlnné spoje)- řešení technických problémů a provádění servisních zásahů- místní šetření, tvorba dokumentací, projekce jednoduchých řešení- držení servisních pohotovostí

Nabízíme:

- Pestrou pracovní náplň ve stabilní, středně velké společnosti- platové ohodnocení s výkonnostní motivací (fix + odměny)- kontakt s nejmodernějšími technologiemi- otevřené možnosti seberealizace a osobnostního růstu- 5 dní zdravotní dovolené nad rámec zákonného rozsahu - notebook, telefon - možnost přímo se podílet na rozvoji společnosti

Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy s elektrotechnickým vzděláním.

Firma: VanCo.cz s.r.o.

Kontakt: Milan Vonšík
11000 Praha 1

Telefon: 246035451

Místo práce: Praha 2

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé