Servisní technik – Technologie pro vstřikování plastů - Mladá Boleslav a okolí

Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK s.r.o., s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Servisní technik – Technologie pro vstřikování plastů

Požadujeme:

• min. středoškolské s maturitou technického směru

• vyhláška 50/1978 Sb. min. §5

• orientace v technické dokumentaci

• dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání

• loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost

• znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

• řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

• opravy a instalace vstřikovacích strojů, technologií pro zpracování plastů (v plastikářském průmyslu)

• specifikace a opravy závad

• technická podpora

• komunikace se zákazníkem

Nabízíme:

• pozice ve stabilní a silné společnosti

• práce na hlavní pracovní poměr

• dynamický zavedený tým profesionálů

• zajímavé firemní benefity

• možnost kariérního a profesního růstu

• propracovaný systém dalšího vzdělávání

• motivační finanční ohodnocení

Své životopisy zasílejte na adresu kariera@kubousek.cz, kontaktní osoba: Zuzana Wágnerová DiS., Personální manažer junior +420 389 041 301 nebo +420 734 171 759.

Firma: KUBOUŠEK s.r.o.

Kontakt: Zuzana Wágnerová DiS.
Lidická 1937
37007 České Budějovice

Telefon: +420 389 041 302

Fax: +420 386 351 819

Kód: KCZ30062016

Místo práce: Mladá Boleslav a okolí

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé