Skladník - Jirny

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.

Nástup: IHNED

Pracovní podmínky

- zaměstnání na HPP

- mzda 132,-Kč/h

- možnost vyplacení zálohy

- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod.)

- doprava do zaměstnání - příspěvek 3,- Kč/hod NETTO po odpracovaném měsíci

- ubytování s příspěvkem 2170 Kč

- dostupnost MHD dopravy

- finanční odměna 3000,-Kč za doporučeného zaměstnance

O společnosti

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCEAdresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Náplň práce

- zaskladňování a vyskladňováni zboží

- práce se skenerem

- balení zboží a třízení zboží

- příjem a kontrola zboží

- směnnost: 2 směnný nebo 3 směnný provoz

Požadavky

- praxe ve skladu výhodou

- zkušenost se skenerem

- znalost práce na PC

- zodpovědnost, samostatnost

- čistý trestní rejstřík

Výhody

Hledáte lepší práci? Máte praxi jako skladník? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Lucie Vaníčková
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Telefon: 800197197

Kód: Mall

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé