Skladník - Modletice

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.

Nástup: IHNED

Pracovní podmínky

- dlouhodobé zaměstnání na HPP

- čistá měsíční mzda od 16 000 Kč do 26 000 Kč

- možnost mimořádné odměny do 4 000 Kč při dobrém výkonu

- bonusový program (tablety, mobilní telefony a pod.)

- příspěvek na ubytování 2400 Kč/měs

- zajištěné ubytování

- pravidelné týdenní zálohy

- zajištěné stravování

- POZOR AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA:pokud s sebou na pohovor vezmete svého kamaráda a on nastoupí, vy od nás získáte bonus 3 000,- ( info o vyplacení přímo na pohovoru)

O společnosti

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCEAdresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Náplň práce

- vychystávání zboží přes systém PDA(k vychystávaní zboží komunikace se skladovým systémem přes sluchátka)

- práce s manipulačními vozíky NZV(stojna)

- provoz: 2 směny

Požadavky

- zodpovědnost, samostatnost

- praxi ve skladu s manipulačním vozíkem

- praxe ve skladu potravin výhodou

- znalost práce se čtečkou čárových kódů

- znalost práce na PC

Výhody

Hledáte lepší práci? Máte praxi jako skladník?Chcete si vydělávat až 26 000 Kč čistého měsíčně? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Lucie Vaníčková
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Telefon: 800197197

Kód: Kaufland

Místo práce: Praha - Modletice

Plat: 16000 - 26000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé