SKLADNÍK – VEDOUCÍ TÝMU

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci na pozici SKLADNÍKA v Brně? Máte praxi s vysokozdvižným vozíkem? Chtěli byste vést menší tým lidí v mezinárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí?

Pokud je Vaše odpověď na všechny otázky ANO, pak hledáme právě Vás!!!

Silná nadnárodní společnost Vám nabízí příležitost uplatnit své vedoucí schopnosti a manuální zručnost na pozici

Náplň práce

  • příprava zboží k expedici
  • nakládka zabalených produktů
  • vyplňování souvisejících dokumentů
  • zadávání dat do interního systému
  • vedení týmu pracovníků skladu
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • práci pro prestižní mezinárodní společnost
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • měsíční osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zaškolení
  • nástup dohodou (možný ihned)
  • pracoviště: Brno

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (maturita není podmínkou)
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní/logistické společnosti
  • praxi s vedením týmu lidí
  • mírně pokročilou znalost angličtiny
  • uživatelskou znalost práce na PC

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Ormaniecová

Telefon: +420 775787073

Kód: 12032

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé