Skladový operátor - CTPark Nová Hospoda

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.

Nástup: IHNED

Pracovní podmínky

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- mzdu od 17.700,-Kč do 22.200,-Kč v závislosti na výkonu

- plně hrazené stravenky v hodnotě 70 Kč/den

- 5 týdnů dovolené (HPP)

- možnost zvýhodněného ubytování (s příspěvkem)

- zálohy na mzdu již po 5ti směnách

- bonusový program pro zaměstnance (tablety, mobilní telefony apod.)

- SEZÓNÍ BONUS 10 000,-Kč

O společnosti

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.

Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Náplň práce

- zaskladnění/vyskladnění zboží

- pick/pack, balení zboží, manipulační práce

- práce se skenerem

- 3směnný provoz

- práce vhodná pro muže i ženy

Požadavky

- základní znalost práce na PC

- spolehlivost, pracovitost

- čistý výpis z trestního rejstříku

- praxe ve skladu/logistice výhodou

- praxe na NZV/VZV výhodou

Výhody

Hledáte lepší práci? Jedinečná pracovní nabídka na Tachovsku - do logistické společnosti přijmeme nové zaměstnance na dlouhodobý hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned.

Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Lucie Vaníčková
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Telefon: 702038003
800197197

Kód: DHL

Místo práce: Nová Hospoda

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé