Svářeč CO2 ZK 135 Ostrava-Hrabová

Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava Agentura práce

Požadujeme:

  • min. základní vzdělání, SOU
  • praxe výhodou
  • platný svářečský průkaz CO2 ZK 135

Nabízíme:

  • 75,43,-/h
  • Příplatek za svařování 120,-/den za 8h směny
  • Příplatek za svařování 180,-/den za 12h směny

  • Docházkový bonus 1 500,- (již od 1. odpracovaného měsíce)
  • Bonus za loajalitu až 1 500,- (již od 1. odpracovaného měsíce)

  • Stravenky 90,-/den

  • příplatky, další bonusy
  • nástup možný ihned nebo dle individuální dohody
  • zaměstnání v dynamické a prestížní společnosti
  • práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi
  • Práce na Hlavní pracovní poměr
  • místo výkonu práce je Ostrava- Hrabová/průmyslová zóna

Náplň práce:

  • svařování
  • výstupní kontrola výrobků

Charakteristika pozice:

svařování jednotlivých dílů pro výrobu a montáž karosérií automobilů. Podílí se na opravách robotických svarů na výrobní lince.

Pracovní doba:

  • směnný provoz:
  • 8h směny- 3 směnný provoz, víkendy volné
  • 12h směny- 2 směnný provoz, krátky-dlouhý týden

Firma: Max People s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gärtnerová

Telefon: 603 729 186

Místo práce: Ostrava-Hrabová

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé