TECHNIK ELEKTRO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte elektrotechnické vzdělání a praxi v oboru elektro? Vlastníte vyhlášku 50/1978 Sb., §6? Jste komunikativní, týmový a máte zkušenost s PLC systémy? Rád byste pracoval na pozici TECHNIK ELEKTRO ve Zlínském kraji? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní prosperující společnost hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici

TECHNIK ELEKTRO (18-24.000,-Kč)

Náplň práce

  • Elektroúdržba výrobních linek a realizace oprav
  • Řešení závad a úkolů na linkách
  • Správa PLC systémů
  • Komunikace s dodavateli a výrobci
  • Práce ve směnném režimu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a přátelské společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektrotechnické zaměření
  • Praxe v oboru elektro podmínkou
  • Osvědčení z vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenost s PLC systémy – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jana Bartoňová

Telefon: +420 777498776

Kód: 12301

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé