Vedoucí gastro provozovny

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou a min. praxi 3 roky v oboru na stejné nebo obdobné pozici
  • znalost cizího jazyka (AJ/NJ)
  • administrativní a ekonomické znalosti
  • práce s MS Office
  • znalost skladového hospodářství
  • zodpovědnost, řídící a organizační schopnosti, profesionální vystupování, komunikativnost
  • výhodou je znalost programu BlueGastro

Pracovní náplň:

  • dodržování profesionálního přístupu ke klientovi
  • kontrola dodržování všech zákonných ustanovení a předpisů při manipulaci s hotovými pokrmy a nápoji (HACCP)
  • kontrola správného nastavení všech zařízení používaných během provozu a zápis požadovaných údajů
  • kontrola dodržování všech měr a objemů při výdeji jídel a nápojů
  • kontrola a správné uskladňování všech prodávaných výrobků, sledování stavu zásob, tvorba objednávek
  • příprava harmonogramů směn pro podřízené pracovníky, kontrola dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrola plnění pracovních povinnosti všech podřízených pracovníků dle jejich pracovního zařazení
  • dodržování provozního pořádku, vykonávání inventury podle pokynů nadřízené osoby a zodpovědnost za správnost vytištěných materiálů

Nabízíme:

  • měsíční plat od 30 000,- Kč
  • nástup možný od listopadu 2016
  • možnost ubytování
  • benefitní program
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • práce v mladém kolektivu

Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu volná místa.

Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Firma: MELIDA, a.s. Skiareál Špindlerův Mlýn

Kontakt: Lenka DOLANSKÁ
Špindlerův Mlýn 281
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: 727985401

Místo práce: Špindlerův Mlýn

Plat: 30000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé