Výrobní dělnice - Jihlava

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., která je součástí nadnárodního koncernu pracovních agentur Trenkwalder International A.G. nabízí:

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici:

Vaše náplň práce

  • Lisování drobných komponentů pro řídící jednotky pro automobilový průmysl
  • Vizuální kontrola

Váš profil

  • Zkušenosti s výrobou velkou výhodou, ne však podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Velmi dobrý zrak
  • Výborný zdravotní stav
  • Čistý trestní rejstřík
  • Trpělivost, dochvilnost, vysoké pracovní nasazení

Naše nabídka

  • Čisté pracovní prostředí
  • Smlouva na hlavní pracovní úvazek
  • Průměrná hrubá měsíční mzda 17.000 - 20.000 Kč
  • Třísměnný provoz
  • Pracovní doba: ranní: 5:55 - 13:55, odpolední: 13:55 - 21:55, noční: 21:55 - 5:55 hodin
  • Stravenky v hodnotě 70 Kč nebo dotované stravování
  • Příplatky za přesčas, za práci v noci, za práci ve svátek
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečné vybavení pracovním oblečením a pomůckami

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete, prosím, životopis na a.stampferova@trenkwalder.com a do předmětu e-mailu napište název pracovní pozice.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Firma: Trenkwalder a.s.

Kontakt: Anita Štampferová
J. Babáka 2733/11
budova H
Brno 61200

Telefon: +420 739 685 500

Kód: TRKCZ#10246.27

Místo práce: Jihlava

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé