Vývojář Java pro Salesforce

Pro našeho klienta, společnost, která je expertem v oblasti firemních informačních systémů a propagátorem nových cloudových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář Java pro Salesforce.

Náplň práce:

  • Vytváření inovativních aplikací v cloudu a na mobilní platformě Salesforce
  • Analýza požadavků a návrh IT řešení
  • Rozšíření a přizpůsobení Salesforce prostředí
  • Integrace platformy Salesforce s dalšími systémy
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Spolupráce se zkušeným týmem
  • Práce v mezinárodním týmu

Nabízíme:

  • Příležitost podílet se na tvorbě inovativních mobilních řešení na platformě Salesforce a s využitím dalších technologiích
  • Možnost získat nové zkušenosti
  • Práci v přátelském prostředí odborníků, kteří mají rádi to, co dělají
  • Možnost profesního rozvoje při práci s inovativními technologiemi
  • Školení a certifikace Salesforce - náklady  hradí firma
  • Mezinárodní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Centrum Prahy
  • Práci na ŽL i HPP

Požadujeme:

  • Znalost objektově orientovaného programování (jako je Java /.Net)
  • Znalosti webových technologií (HTML, CSS, JavaScript)
  • Zkušenosti s relačními databázemi
  • Výborná schopnost komunikovat v angličtině
  • Pozitivní energie a otevřenost novým myšlenkám a zkušenostem

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontakt: Personální konzultant
120 00 Praha 2

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé