ZÁKAZNICKÁ KVALITA - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte alespoň krátké (půl roční, roční) zkušenosti v kvalitě v automobilovém průmyslu? Jste zákaznicky orientovaný a také Vás láká představa sem tam vycestovat přímo za zákazníkem do zahraničí, kde můžete aktivně využít anglický jazyk?

Pak nám pošlete Váš životopis a my se s Vámi rádi setkáme!

Mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá lisováním plechových dílů do největších automobilek světa, hledá mezi sebe nového parťáka na pozici

ZÁKAZNICKÁ KVALITA - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Přímá komunikace se zákazníky v ČR i zahraničí
  • Řešení reklamací výrobků a správa databáze
  • Zpracování a vyhodnocení neshod výrobků
  • Spolupráce na přípravě nových projektů
  • Zajišťování preventivních a nápravných řešení

Nabízíme

  • Stabilitu zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování přímo v závodu
  • Firemní doprava do výroby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnosti další vzdělávání

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v technickém směru
  • Praxi v kvalitě v automotive (min. půl roku)
  • Anglický jazyk na úrovni komunikace se zákazníkem
  • Znalost systému jakosti ISO/TS 16949
  • Ochotu namátkově cestovat k zákazníkovi

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Filip Rampák
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 775787064

Kód: 11586

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé