ZÁSTUPCE PRIMÁŘE INTERNÍHO ODDĚLENÍ / VEDOUCÍ LÉKAŘ JIP INTERNÍHO ODDĚLENÍ

Popis pozice

Soukromé zdravotnické zařízení v Karlovarském kraji, Nemocnice Ostrov, hledá na právě uvolněnou pozici zástupce primáře interního oddělení se zodpovědností za jednotku intenzivní péče lékaře se zájmem nejen o vnitřní lékařství, ale i intenzivní medicínu.

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou spolupráci;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • motivující nadstandardní mzdové ohodnocení a další benefity;
  • podporu vzdělávání a rozvoje (nastavení individuálního vzdělávacího plánu: vzdělávání v problematice vnitřního lékařství, intenzivní medicíny, manažerství ve zdravotnictví a další).

Požadujeme

  • lékařské vzdělání, specializaci v oboru vnitřní lékařství;
  • komunikační schopnosti a profesionální přístup.

Dodatečné informace

V rámci systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme dotované závodní stravování; týdenní pobyt v apartmánech Engadin na Božím Daru, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Výbrové řízení

Další možnosti budou upřesněny při osobním pohovoru – potencionální zájemci jsou zváni k nezávazné informační návštěvě.

Firma: NEMOS PLUS s. r. o.

Kontakt: Barbora Köhlerová
U Nemocnice 1161
363 01 Ostrov

Telefon: 353 364 204
733 614 895

Místo práce: Ostrov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé