Administrativní pracovní - BRNO

Administrativní pracovník

Informace

Česká úspěšná firma hledá administrativního pracovníka. Staňte se součástí týmu profesionálů ve společnosti s tradicí a dobrou reputací. Baví Vás komunikovat se zákazníky?Jste flexibilní a láká Vás změna? Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout, třeba hledáme právě Vás! Budete hledat nové klienty a starat se o stávající tak, aby se cítili jako v bavlnce.

Co Vás čeká

Budete pracovat v terénu ,kde budete mít dobrý pocit z toho ,že pomáháte klientům lépe zhodnotit jejich peníze.Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky klientů.

Co od vás očekáváme

Komunikativní osobnost

Pozitivní myšlení

Chuť na sobě pracovat

Hledáme primárně někoho se střední školou ale ani šikovného člověka se zkušeností v oboru nezavrhneme

Cestami a schůzkami s našimi klienty strávíte 4 až 5 dnů v týdnu

Co vám nabízíme

Mzda 20 000- 30 000 kč

Bonus pro nováčky 5 000Kč

Vybavenou kuchyňku

Prostor k realizaci a kariérní růst

Školení

Flexibilní zaměstnání

Výborný kolektiv

Služební vozidlo k soukromým účelům

Firma: COMFORT ENERGY Prodej s.r.o.

Kontakt: Michaela Ferencová
Na Poříčí 1046/24
110 00 Praha 1

Telefon: 604173307

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 1 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé