Kontrolor/ka kvality

U nás v ERA v Pardubicích se zabýváme vývojem, výrobou a implementací pasivních sledovacích systémů pro civilní i vojenské účely. Naše systémy zajišťují bezpečnost letového provozu v 67 zemích pěti kontinentů, ať již na velkých mezinárodních letištích či území celých států. Úspěšně pokračujeme ve vývoji originální české technologie.

Posilujeme náš tým kontroly kvality a nabízíme tedy místo ideálně pro elektrotechnika (ž/m), který má rád kombinaci technické a administrativní práce.

Jedná se o spolupráci s naší kusovou/malosériovou výrobou – pracovní doba 6:00 – 14:30.

Pokud jste absolventem strojního oboru a máte přesah do elektrotechniky a zájem se v oboru dále vzdělávat, ozvěte se nám též. Pro vhodného kandidáta jsme schopni proces zapracování přizpůsobit.

Náplň práce:

• kontrolní činnosti v rámci výrobního procesu - vstupní, výstupní a mezioperační kontroly

• ověřování parametrů konečného výrobku

• práce s měřidly (fyzická kontrola dílů)

• vytváření záznamů o neshodách a jejich další zpracování

• vystavování nápravných a preventivních opatření

• používání nástrojů kvality pro analýzu příčin a následných opatření

• komunikace s dodavateli a zákazníky, s kolegy napříč společností (vývoj, konstrukce atd.)

• součinnost při interních a externích auditech

• zodpovědnost za dodržování norem, zákonů a předpisů

Očekáváme:

• SŠ vzdělání technického směru – (elektrotechnické velkou výhodou)

• odbornou způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice podle §19 zák. 250/2021 Sb. a nařízení vlády 194/2022 Sb. – § 6 Elektrotechnik

• vítáme angličtinu na komunikativní úrovni

• schopnost číst výkresovou dokumentaci

• běžnou uživatelskou praxi v práci s PC

• ŘP sk. B

• svědomitý přístup k práci, týmového ducha

Našim zaměstnancům nabízíme:

• máme zajímavou práci pro ryze českou firmu, která je lídrem na trhu v oblasti ATC

• pracujeme v novém, čistém prostředí

• čerpáme 25 dní dovolené + volno mezi vánočními svátky

• příjemný je 116-ti korunový stravenkový paušál

• snídani, svačinu a oběd pořídíme v naší jídelně, výběr je pestrý

• máme k dispozici fitness a masáže na pracovišti a další zaměstnanecké akce

• můžeme si vybrat rozmanité benefity formou cafeterie (příspěvek 12.000 Kč ročně do benefitního systému cafeterie Benefit Plus)

• máme vlastní parkoviště nebo i kolárnu atd.

Pokud jsme vás zaujali, přijďte se dozvědět více! Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme zpět.

Zaujala vás naše firma, ale tohle není úplně ta pozice, na kterou chcete reagovat? Navštivte naše webové stránky kariera.era.aero.

Firma: ERA a.s.

Kontakt: Vendula Chmelová

Místo práce: Pardubice IV