Supervizor kvality vývoje SW - vítáme praxi projekťáka

U nás v ERA v Pardubicích se zabýváme vývojem, výrobou a implementací pasivních sledovacích systémů pro civilní i vojenské účely.

Naše systémy zajišťují bezpečnost letového provozu v 67 zemích pěti kontinentů, ať již na velkých mezinárodních letištích či území celých států. Úspěšně pokračujeme ve vývoji originální české technologie.

Připojte se k našemu týmu jako

SW Quality Assurance Supervisor

a buďte klíčovou osobou při zajišťování vysoké kvality našich produktů. Vaše spolupráce s kolegy zapojenými do tvorby softwaru a schopnost efektivně komunikovat a přenášet své poznatky budou klíčové pro vytvoření silného mostu mezi softwarovou kvalitou a vývojem. Pojďte se stát součástí inovativního prostředí!

Náplň práce:

• Plánování, organizace a řízení procesů zajišťujících kvalitu SW/FW produktů.

• Kontrola dodržování pravidel bezpečného vývoje v souladu se zavedenými plány.

• Identifikace a řešení chyb a nedostatků ve spolupráci s vývojovými týmy.

• Dokumentace procesních neshod a dohled nad jejich řešením.

• Zlepšování procesů a implementace nových technik a nástrojů.

• Komunikace a spolupráce s vývojovými, produktovými a projektovými týmy.

Uplatníte:

Zkušenosti se SW kvalitou / vývojovým testováním / řízením vývojových projektů.

• Základní znalost principů programování.

• VŠ vzdělání v oboru IT nebo příbuzném oboru je výhodou.

• Znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 (pro práci s normami)

Silné analytické schopnosti, výborné komunikační a mezilidské dovednosti.

• Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

• Výhodou je znalost standardů SW bezpečnosti.

Získáte:

• Možnost zapojit se do rozvoje softwarových produktů s celosvětovým dosahem.

• Inspirativní pracovní prostředí a podporu v dalším vzdělávání.

• 25 dní dovolené + volno mezi vánočními svátky.

• Stravenkový paušál a pestrý výběr snídaní a obědů ve vlastní kantýně.

• Rozmanité benefity formou cafeterie (12.000,- Kč ročně do benefitního systému cafeterie Benefit Plus).

• Fitness na pracovišti, kolárnu a vlastní parkoviště.

• Firemní akce, odměnu za doporučení nového zaměstnance a další.

Pokud jste zapálení pro kvalitu, dejte nám o sobě vědět. Zašlete nám svůj životopis a více podrobností si řekneme osobně.

Firma: ERA a.s.

Kontakt: Mgr. Tereza KUČEROVÁ
Průmyslová 462, 530 03 Pardubice - Pardubičky

Telefon: 467004114

Místo práce: Pardubice