Automechanik Mercedes-Benz

S. & W. Automobily s.r.o. - autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz, Fuso a Ligier, a autorizovaný oprávce vozů MAN, JEEP, Dodge, Chrysler
hlavní sídlo se servisem a showroomem v Jenišově u Karlových Varů a pobočkou (servis se showroomem) v Ústí nad Labem.
Již 20 let autorizovaným prodejcem a opravcem vozů Mercedes-Benz.

Pro autorizovaný servis Mercedes-Benz v Ústí nad Labem hledáme profesionála na pozici automechanik nákladních a užitkových vozů.

Požadujeme: kvalifikovaného mechanika s praxí - opravy nákladních a užitkových vozů, nejlépe v autorizovaném servisu- vyučení v oboru- řidičský průkaz skupiny B, C, E výhodou- uživatelská znalost práce na PC- znalost německého jazyka slovem i písmem výhodou- pracovní a časovou flexibilitu- schopnost samostatné práce i práce v týmu

Nabízíme: zázemí prosperující společnosti- odpovídající platové podmínky- systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, týden dovolené navíc,...)- možnosti profesního rozvoje a vzdělávání dle standardů Mercedes-Benz

Náplň práce: odborné servisní práce na nákladních a užitkových vozech Mercedes-Benz- pracovní doba formou směn a střídání "krátkých a dlouhých týdnů" - 12 hodinová pracovní doba s hodinovou pauzou na oběd, provozní doba servisu 7-20 hod. pondělí až neděle

Nástup možný ihned. Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Své strukturované životopisy zasílejte na kariera@suw.cznebo poštou na adresu S. & W. Automobily s.r.o, Daimlerova 202, 362 11 Jenišov.

Na spolupráci se těší celý tým S. & W. Automobily, autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes-Benz, již 20 autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel Mercedes-Benz.

Firma: S. & W. Automobily s.r.o.

Kontakt: Ing. Petr BEK
Daimlerova č.p. 202
362 11 Jenišov

Telefon: 737216571

Místo práce: Ústí nad Labem

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé