Truhlář - zakázková výroba nábytku

Popis pracovní pozice:

• Vykonávání odborných prací v oboru výhradně zakázkové výroby nábytku, stavebně truhlářských výrobků a konstrukcí.

• Strojní obrábění všech druhů materiálu ze dřeva a polotovarů zhotovených na bázi dřeva.

• Provádění montážních a demontážních prací u odběratelů.

• Provádění oprav truhlářských výrobků.

• Provádění běžné denní údržby strojního zařízení

Požadavky na zaměstnance:

Vyučení v oboru truhlář - výroba nábytku, manuální zručnost a samostatnost.

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a na trhu dlouhodobě etablované společnosti.

• Družstvo vyrábí a montuje kompletní interiéry na zakázku, má řadu významných odběratelů po celém území ČR.

• Našimi hlavními zákazníky jsou české bankovní domy, poštovní úřadovny a pojišťovny a dále nejrůznější soukromí zákazníci z oblasti hotelnictví, lázní a restaurací a stejně tak různé státní instituce, především pak vysoké školy a úřady všeho druhu.

Benefity:

závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonusy a prémie...

Pozn. ke mzdě:

uvedená hodinová mzda představuje průměrný hodinový příjem po kompletním zapracování a zahrnuje veškeré poskytované mzdové bonusy a prémie.

Firma: Dřevozpracující výrobní družstvo

Kontakt: Zbyněk Čermák
Stromořadní 1098, 67551 Jaroměřice nad Rokytnou

Místo práce: Jaroměřice nad Rokytnou