Balení mobilů a tabletů - mzda až 24000 Kč (Praha-východ - doprava ZDARMA)

Náplň práce

Přijmeme šikovné skladníky a skladnice do skladu pro známou počítačovou společnost, zajišťujeme dotované ubytování v Praze a dopravu z Prahy ZDARMA. Nástupy každý týden. Doporučte známého a získejte odměnu 5000 Kč.

- vychystávání zboží podle objednávkových listů

- třídění, balení a štítkování zboží

- práce se skenerem, paletovým vozíkem

Požadujeme

- čistý trestní rejstřík

- spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

- týdenní poskytování záloh

- STRAVENKY v hodnotě 70 Kč

- zajištěná doprava do práce ZDARMA

- příplatky za práci přesčas

- docházkové a sezónní bonusy

- jistota dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email: ostrava@centralwork.eu nebo nám zavolejte na tel. číslo +420 558274558

Firma: CentralWork s.r.o.

Kontakt: Zuzana Válková

Telefon: 558274559
778762277

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 18000 - 21000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé