Ostraha pro OZP - Vojenská nem. Olomouc, náborák 10.200kč, 124kč/hod,stravenky.

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky ostrahy OZP.

Pracoviště: Vojenská nemocnice Olomouc, Klášterní Hradisko, Sušilovo nám.5

Náplň práce:

  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Obsluha zařízení operačního střediska
  • Znalost PC, EPS,EZS, CCTV a kamerového systému -  výhodou
  • Kódování
  • Kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám
  • Pravidelné obchůzky
  • Drobná administrativa
  • Poskytování potřebných informacích

Nabízíme:

  • HPP
  • Počet míst: 1
  • Nepřetržitý provoz
  • Pracovní úvazek: zkrácený – 6hod/den. (12hod. směny)
  • Mzda: 123,80 Kč/hod.
  • Nástup ihned

Benefity:

  • Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč
  • Stravenky
  • Proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • Dopravné

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!

Volejte nebo pište o podrobnější informace:

723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32, 779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Olomouc

Poznámka: vhodné pro osoby ztp