ELEKTOMONTÉR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste elektrotechnik s praxí v zapojování elektrovýbavy strojů? Potom jste to Vy, koho hledáme!

Náplň práce

  • uvádění elektro součástí strojních zařízení do chodu, případně provádění oprav
  • zapojení zařízení pro přepínací a ovládací techniku
  • řešení poruch zařízení
  • práce se schématy pro zapojení

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní firmy
  • podpora dojíždění
  • prémie
  • příspěvky na zdravotní péči
  • nástup ihned, nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: okres Uherské Hradiště

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • platnou vyhlášku 50 § 6
  • schopnost čtení schémat zapojení
  • schopnost týmové práce
  • pracovitost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 12280

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé