Nabídky práce do e-mailu

Konzultant zákaznického servisu se slovenštinou, Praha 8

Pro výrobní společnost se stabilním postavením na trhu, obchodující s luxusními kolekcemi cenin, hledáme vhodné kandidáty pro výše uvedenou pozici.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Klient požaduje:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost slovenského jazyka na úrovni rodilý mluvčí
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, smysl pro týmovou spolupráci a zákaznický přístup
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici alespoň 1 rok podmínkou
  • Uživatelskou znalost PC na dobré úrovni
  • Znalost SAP výhodou
  • Orientaci na zákazníka

Náplň práce:

  • Přijímání hovorů na zákaznických linkách
  • Zpracování odpovědí na zákaznické emaily / dopisy
  • Řešení aktuálních problémů
  • Plnění obchodních cílů
  • Monitoring trhu
  • Práce s vnitřními systémy
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Příprava pravidelných statistik a reportů

Klient nabízí:

  • Velmi dobré pracovní zázemí a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Praha 8)
  • Produktové zaškolení a další průběžná školení
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Fixní plat 20.000,- a pohyblivá složka podle obchodních výsledků
  • Pracovní doba Po-Pá 8:00/9:00 – 16:30/17:30h

CustomerCategory

Zakaznicky-servis

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Monika Kindlová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 724 109 578